Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Oylamaya katılın!
[Toplam: 99 Oran: 5]
bahçelievler evden eve nakliyat

bahçelievler evden eve nakliyat

BAHÇELİEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT

Evinizi artan zorlu hayat koşullara rağmen uzman ekibimiz ile hesaplı ve kaliteli taşıyın.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat tüm mevsimi boyunca fırsatçılar ve aracılardan kurtularak bu işi gerçekten kendi bünyesindeki araçlar ile gerçekleştiren firmamız ile yaz mevsimi boyunca hesaplı, kaliteli ve işinde uzman kadro ile taşınarak eşyalarınızın ömrünü 10 sene daha uzatın..

Birbirinden farklı eşyalarınızı tertemiz, güvenli, pratik ve ucuz bir şekilde taşınabilmesi için 7/24 hizmet veren Bahçelievler evden eve nakliyat firması, tecrübelerle geliştirmiş olduğu çözüm yöntemleri ile de taşıma işlemlerinin hem güvenli, hem de ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Evden eve nakliyat fiyatlarının pahalı olduğu bu dönemde, herhangi bir sebep ile taşınma ihtiyacı duyan Bahçelievler sakinlerimiz firmamız ile 19 yıldır kusursuz ve hesaplı taşındığı gibi bu günlerimizde de aynı kalite ve istikrar ile taşınmaya devam ediyor.

Bahçelievler ilçemizin tüm mahalle ve sokaklarına hizmet veren Bahçelievler evden eve nakliyat şirketimiz, talep edilen adreslere önceden yaptığı anlaşma ve plan doğrultusunda söz verdiği saatte gelmektedir. Çoğu nakliyat firması taşınma günü verdiği söz konusunda düzen sağlayamamakta hatta anlaştığınız nakliyatçı o an için size verdiği taşınma fiyatından daha pahalı  bir iş bulduğunda sizin halinizi bir an bile düşünmeden habersizce kendi içinde iptal etmektedir. Bu ve bunun gibi birçok şeyden zarar görecek tek taraf sizsiniz sizde bu gibi şeylerle baş başa kalmak istemiyorsanız kesinlikle doğru tercih için araştırma yapmalısınız. Sektörün en tecrübeli firmalarından biri olan Bahçelievler evden eve nakliyat, taşıma, indirme veya montaj işlemlerinde de eşya güvenliğini sağlamaktadır. Özellikle de maddi olarak oldukça pahalı olan tüm eşyalar, ayrı bir dikkat ile araca yüklenmekte ve yeni adreslere sağlıklı bir şekilde ulaşması için her türlü önlem alınmaktadır.  

Montaj İşlemleri

 Dolap, kabin, ranza, yatak baza ve televizyon ünitesi gibi eşyaların, nakliye edilebilmesi için söküm işlemi gerekmektedir. Bu sayede hem daha kolay bir taşıma gerçekleştirilmekte, hem de eşyaların çevresel etkenlerden dolayı zarar görmesi engellenmektedir. Bahçelievler evden eve nakliyat ekipleri ise, parçala ayrılan eşya modellerini yeni yaşam alanlarında götürdükten sonra profesyonel bir şekilde tekrar kurmaktadır. Ayrıca kurulum işlemleri, firmanın uzman ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Bir eşya söküldüğü zaman kesinlikle kurulumunu bu işte tecrübe sahibi bir marangoz tarafından yapılmalıdır.  Taşıma sırasında ise, akla gelen en küçük bir eşya bile paketlenmeden araca yüklenmemektedir. Bahçelievler evden eve nakliye firmamızın ilk önceliği ise, eşya çeşitlerinin sıfır deformasyon riski ile yeni adreslere götürülmesini sağlamaktır. Bu nedenle de gerek paketleme, gerekse taşıma işlemleri için yüksek düzeyde önlemler alınmaktadır.  

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Araç Çeşitleri

 Farklı eşya, ofis ve işyeri malzemelerine uygun araç çeşitleri ile hizmet veren Bahçelievler nakliyat firması, taşıma güvenliğini sağlamak için bünyesinde bulundurduğu kamyon ve tırların bakımını standart zamanlarda yapmaktadır. Harici olarak şirketimizin bünyesinde çalışan şoför arkadaşlarımız günlük kontrolleri ile eşya emniyetine katkı sağlamaktadırlar. Araçlarımızın büyükbir kısmı güncel model olduğu için yakıt konusunda da diğer firmalardan bir adım önde bulunmaktayız. Bu nedenle de nakliye işlemlerin daha da makul rakamlar ile gerçekleştirilmesi sağlanmaktayız. İstenilen ve önceden planlanmış her adrese saatler içerisinde ulaşan Bahçelievler evden eve nakliyat firması, geniş depolama hacmine sahip olan araçları sayesinde, Bahçelievler Nakliye müşterilerimizin tahmin edemediği fazla çıkan ıvır zıvır malzemeleri rahatlıkla aracımıza yüklemekteyiz. Bahçelievlerde yüzyüze görüşme sağlayabileceğiniz firmamız ile içiniz rahat olsun.

Ekonomik Fiyat Garantisi

 Sektörünün en kaliteli hizmet veren firmalarından biri olan Bahçelievler evden eve nakliyat, müşteri memnuniyetini sağlamak açısından da taşımalarını makul rakamlar ile gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak uzun veya kısa mesafeli taşıma işlemleri için yüzde 50’lere varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca aile bütçenize destek olmak amacıyla da talep edilen ücretin alınması durumunda, taksitlendirme gibi kolay seçeneklerde müşterilerimize sunulmaktadır. Bahçelievler ev taşıma firması, günü her saati aktif olan teknik destek hattına sahiptir. Dilediğiniz zaman arayabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları çekinmeden sorabilirsiniz. Evinize araç gönderilmesini sağlamak için de, yine firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Hizmet Anlayışı

 Bir firmanın rekabet ortamında ayakta durabilmesi ve müşteri potansiyelini arttırabilmesi için, kurumsal bir anlayış ile hizmet vermesi gerekmektedir. Bahçelievler evden eve nakliyat ise, bahsi geçen tanıma uygun çalışmalar yaparak, her yaşam tarzına hitap eden bir zihniyet ile görevini sürdürmektedir. Özellikle de gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, yapmış olduğu her faaliyette de tecrübesel çözüm yöntemlerini kullanmaktadır. Bahçelievler evden eve nakliyat firması sayesinde taşıma işlemlerinizi sorunsuzca halledebilir ve ekonomik fiyatlar ile kurumsal bir hizmet alma şansını elde edebilirsiniz.

Taşınma esnasında kurumsal olmayan ve hatta resmi evrakları bile eksik olan nakliyatçılar ile yaşayabileceğiz en temel problemler şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Söz verdikleri saatten geç gelirler, geldiklerinde ise ‘’araç arızalanmıştı’’ gibi cümleler kullanırlar.
  • Taşınma için eve girer girmez ‘’eşyanızda çokmuş, ne gerek vardı bu kadar eşyaya’’ gibi abuk subuk laflar ile bir çıkar arayışına girerler ve sizden fiyat farkı isterler. Hiç bir şey yapamazlarsa ya iptal edip başkasına giderler yada bütün gün söylenirler, paranız ile rezil olursunuz.
  • Söz verdikleri gün sizinkinden daha karlı bir iş bulurlarsa sizi ve verdikleri sözü hiç düşünmeden bırakıp diğer işe giderler aradığınızda ise telefonunuzu açmaz ve sizi engellerler.
  • Taşıma günü işe başladıklarında, eşyalarınızı bir oldu bittiye getirip neredeyse hiçbir eşyaya en ufak bir ambalaj bile yapmadan yalın halde araçlara yüklerler sorduğunuzda ise alacağınız cevap şu şekilde olur ‘’abla bunlara gerek yok merak etme’’ o esnadan sonra eşyalarınızda oluşan çivi çiziği, darp eziği gibi izlerden sonra pekte gereği kalmayacaktır…
  • Taşınma günü anlaştığınız firma gelmez, yerine sizin işinizi sattığı x bir nakliyatçı gelir ve oda parasını almaya bakar çünkü ortada iş ahlakı, kariyer ve referas olucak mutlu müşteri zihniyeti diye bir şey yoktur.
  • Ambalajlanmamış gerekli olduğu şekilde sökülüp, kurulmamış ve paketlenmemiş mobilyalarınız çizildiğinde ve bunu dile getirdiğinizde ‘’abi onun orası önceden öyleydi biz gördük, siz biliyorsunuz diye bişey demedik’’

Daha sayamadığmız bir çok nakliyatçı usulu şeyler ile karşı karşıya gelmemek için, Bahçelievler Evden Eve Nakliyat firmamız çalışanı ile iletişime geçip Bahçelievlerde alabileceğiniz en iyi fiyatı en kaliteli şekilde alın. Yenibosna evden eve nakliyat hakkında bilgi almak için tıklayın

En Hesaplı Fiyat Teklifi İçin:  0531 845 5134

İşinde uzman olarak ev eşyası nakliyesi için önceden planlama oluşturmaktayız. Bahçelievler nakliye için anında randevu oluşturup taşıma gerçekleştirebiliriz. Eşyalarınızı nakliye sırasında kir, toz ve nem görmesine karşı önlemler alarak korumaktayız. bu gibi durumlar esnasında çalışan arkadaşlarımızın hassasiyeti, tecrübeleriye sabittir.

Bahçelievler bölgesinde uzun zamandır nakliye çalışmalarımız devam etmektedir. Bu sebepten ötürüdürki bölgede bir çok deneyim biriktirmiş bulunmaktayız. Bahçelievler evden eve nakliyat firmamızdan sizde en hesaplı, kaliteli ev taşıma fiyatını saniyeler içinde edinin.

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134