Hakkımızda

Oylamaya katılın!
[Toplam: 14 Oran: 4.9]

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firması Hakkında

Bahçelievler Evden Eve Taşıma firmamız başta Bahçelievler ve tüm İstanbulda gerçekleştirdiği evden eve nakliyat faaliyetleri ile sınıfında öncü bir konuma gelmiştir. Firmamız, Bahçelievlerde başlayıp İstanbulun tüm semtlerinde gerçekleştirdiği, evden eve nakliyat, ofis ve işyeri taşımacılığı gibi sınıflarda verdiği hizmeti kusursuz şekilde yapması sayesinde mesleğinin 18. yılında hizmetine pürüzsüz şekilde devam etmektedir.

Daha önceleri parça eşya taşımacılığı ile başlayıp sonraları araç başı 5 yüklemeci, 1 sökülüm kurulum ustası ile evden eve nakliyat ekipleri oluşturan firmamız verdiği hizmete ofis ve işyeri taşıma, askılı tekstil taşımacılığı, banka taşımacılığı, şehirler arası evden eve nakliyat gibi farklı hizmet dallarına katarak toplamda 5 araçlık 30 çalışanlı kurumsal bir Bahçelievler nakliyat firması kurulmuştur. Yaptığımız işin taşınanlarımızca beğenilerek tavsiye edilmesi firmamızın en büyük mutluluk ve övünç kaynağıdır. 

Bahçelievlerin en kaliteli ve hesaplı firması Bahçelievlerde yaptığımız, evden eve nakliyat ve ofis taşıma gibi ekipli taşımaları kaliteden ve dürüstlükten taviz vermeden gerçekleştiren en hesaplı tek firmayız.!

Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için çekinmeden arayabilirsiniz.

Tüm ilçelerde, İstanbul ve Türkiyedeyiz…

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134