Güngören Nakliyat

Oylamaya katılın!
[Toplam: 57 Oran: 5]
GÜNGÖREN NAKLİYAT

GÜNGÖREN NAKLİYAT
Ana hizmet bölgelerimizden biri olan Güngören’de 2003 Yılından itibaren Güngören ev taşıma hizmeti vermeye başladık. Güngören bizim en yakın komşu ilçemiz olmakla birlikte hizmetimizi en rahat gerçekleştirdiğimiz ilçelerimizden, Güngören ilçemizde başlıca gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimiz, Güngören evden eve nakliyat, Güngören ofis ve iş yeri taşımacılığı, Güngören Nakliyat, Güngören parça eşya taşımacılığı vesaire.. şeklindedir. Tüm hizmetlerimizi problemsiz ve profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz.

Neden biz?
Güngören Nakliyat olarak 2003 Yılından itibaren hizmet verdiğimiz Güngören ilçemizin firmamıza çok yakın oluşundan dolayı yol ve zaman maliyeti ortadan kalkmaktadır. Bu sayede hemen ulaşabileceğiniz firmamızla evinizi,  tüm problemlerden uzak Marangozlu, Ambalajlı ve işinde profesyonel 5 kişilik kadromuz ile sorunsuz bir şekilde çok hesaplı taşıyabilirsiniz. Taşıma sonra doğabilecek istekler içinde firmamızla iletişime geçerek ücretsiz destek isteyebilirsiniz…

Güngören’de Taşımacılık fiyatlarımız
Müşterilerimiz taşınma öncesi en çok merak ettikleri sorulardan biride doğal olarak taşınma fiyatlarıdır. Bir önceki yazımda da kısmi olarak bahsettiğim gibi  Güngören nakliyat firması olarak evinize en yakın firmaların başında gelmekteyiz bu durum yol ve zaman tasarrufu sağladığından dolayı taşınma maliyetini minimuma indirmektedir.
Güngören Nakliyat özel örnek taşınma fiyatları.
1+1 Evlerimiz – 400-600 Lira
2+1 Evlerimiz – 600-800 Lira
3+1 Evlerimiz – 800-1000 Lira

Örneklendirebiliriz tabi bilmeliyiz ki bu fiyatlarımız ortalama fiyatlarımız dır. Fiyatlarımızda değişkenliğe sebep olacak durumlar doğabilir. Kısaca bunlar taşınacak evimizin mesafesinin uzun olması, evimizde sökülüp kurulacak eşyamızın fazla olması, yeni ve eski evimizin katlarının yüksek olması gibi durumlarda fiyatlarımız fahiş olmayacak şekilde değişkenlik göstermektedir bu durum ise ev sahibine işe başlamadan anlaşma esnasında belirtilip akıllardan soru işaretleri kaldırılmaktadır.
Tüm taşınma fiyatlarıyla ilgili kesin ve sabit fiyatlar için iletişime geçiniz.

 

Marangozlu taşımacılık
Tüm Güngören ve çevre ilçelerimize giden ev taşıma ekiplerimizin içerisinde marangoz ihtiyacı olsun olmasın marangozumuz bulunmaktadır. Marangozlu ekiplerimiz taşınma esnasında gardırop, fortmanto, iki katlı ranza, bebek beşiği, yemek masası, televizyon ünitesi gibi eşyalarınızı problemsiz bir şekilde sökülümlerini gerçekleştirerek yeni evinizinde gösterdiğiniz yere aynı istikrar ile kurulumlarını gerçekleştirecektir.

Taşıma, yükleme ekipleri
Bir ev taşıma ekibinde tüm çalışanlar büyük önem taşımaktadır. Örneğin bulundurduğunuz marangozdan, çalışan yüklemeciden, aracı kullanan şoförden tutunda ambalaj yapan çalışana kadar tüm hepsi işinde ehil olmalıdır. Ancak o zaman taşınma işlemi problemsizlikle sonuçlarnır.
Tüm bu dikkat edilecek etkenlerin yanında, ilave ediebilecek bir diğer hususta ev taşıma araçlarının taşımaya uygun olması. Genel olarak ev taşımaya uygun bir kamyon tipi içten yeterli ölçülere uygun ve kesinlikle mobilya dostu ahşap döşemeye sahip olmalı. Tü bu saydığımız etkenler bir araya gelince problemsiz bir  evden eve nakliyat gerçekeşmektedir.
Güngören evden eve nakliyat, Güngören ev taşıma firmaları, Güngören evden eve taşıma, Güngören ucuz nakliyat bahçelievler evden eve nakliye

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134