Kurumsal Şirket Taşımacılığı

Oylamaya katılın!
[Toplam: 10 Oran: 4.9]
kurumsal şirket taşımacılığı

kurumsal şirket taşımacılığı

KURUMSAL ŞİRKET TAŞIMACILIĞI

 Bankaların, iş yerlerinin veya ofis merkezlerinin bazı zamanlarda farklı nedenlerden dolayı çalışma alanlarını değiştirme gereği duymaktadır. Buna ek olarak büyük şirketler, eşyaların diğer şubelerine transfer edebilmesi için iyi bir evden eve nakliyat firmasından kurumsal şirket, ofis ve işyeri taşımacılığı hizmeti almaktadır. Sektörün en kaliteli taşımacılık şirketi olan Bahçelievler nakliyat, söz konusu işlemleri profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Alanında uzman ekipleri sayesinde istenilen yerlere hızlı bir şekilde araç tahsis eden nakliyat firması, tüm eşya modellerini taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Bununla birlikte, devlet daireleri veya resmi kuruşlara özel olarak tasarlanan güvenli araç modelleri ile verilen kurumsal şirket taşımacılığı hizmeti, kademeli bir şekilde yürütülmektedir.

kurumsal şirket taşımacılığı firması, talep edilen mağaza veya dükkanlara araç tahsis ettikten sonra projenin gerçekleştirilmesi için çeşitli hazırlıklara başlamaktadır. Özellikle de eşya modellerinin zarar görmemesi ve tüm işlemlerin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için her türlü önlem alınmaktadır. Bahçelievler evden eve nakliyat firmasının personelleri ise, mesleğin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahiptir. Kaldırma, indirme veya yükleme gibi işlemler sırasında eşyaların zarar görmemesi için de pratik çözüm yolları düşünülmektedir.

Araç Modelleri

 Nakliyat projeleri için kullanılan tır ve kamyon gibi araç modelleri çeşitli özelliklere sahiptir. Örneğin kurumsal şirket taşımacılığı da tercih edilen tüm araçlar, güvenlik yönünden maksimum bir performans sağlamaktadır. Buna ek olarak araç kasalarının depolama hacmi de oldukça yüksektir. Bu sayede tek bir seferde tüm eşya çeşitlerini istenilen adreslere ulaştırılmaktadır. Bahçelievler evden eve nakliyat firması bünyesinde bulunan taşıtlar ise, düzenli olarak anlaşmalı olduğumuz yetkili bayilerde kontrolleri yaptırılmaktadır. Başarılı geçen bir çalışmanın en tabi taşlarından biri olan araçların bakımı bizler için çok önemlidir. Ayrıca araçların özel bölümlerine yerleştirilen değerli eşyalar, çevresel faktörlerden korunmakta ve hiçbir şekilde zarar görmemesi için dikkatli bir şekilde yerleştirilmektedir. Kurumsal şirket taşımacılığı gibi önemli projelerde, genel olarak bilgisayar gibi elektronik eşyalar nakliye edilmektedir. Firmanın alanında uzman olan ilişimcileri ise, bu tür eşyaların hem sökümü, hem de kurulumunu profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bahçelievler evden eve nakliyat firması, taşıma işlemlerinde eşya güvenliğini ön planda tutarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ayrıca söz konusu müşterilerden onay alınmadan hiçbir işlem de yapılmamaktadır.

Ekonomik Fiyatlar

 Gerek müşteri memnuniyetini sağlamak, gerekse iş potansiyelini arttırmak için farklı fiyat listeleri oluşturan Bahçelievler evden eve nakliyat firması, taşınanlarımıza özel çeşitli fiyat politikaları uygulamaktadır son günlerde yaşanan hayat pahalılığını müşterilerimize lanse etmeden diğer firmalardan nerdeyse %58 lere varan hesaplı fiyat politikası uygulamaktadır. Özellikle de şehirlerarası veya şehir için kurumsal şirket taşımacılığı hizmetleri, cüzi rakamlar ile verilmekte ve geri ödeme noktasında da gerekli kolaylıklar sağlanmaktadır. Bu nedenle de fiyat konusunda rakiplerini geri bırakmakta ve oldukça cüzi rakamlar ile taşımacılık faaliyetleri yürütmektedir. Değinilmesi gereken bir diğer konu ise yapılan indirimlerin fiyatı ne olursa olsun firmamız yaptığı işi her zaman bir örnek niteliğinde gerçekleştirip, kaliteden ve taşınamadaki kullanılan malzeme donanımından asla ödün vermez.

Paketleme İşlemleri

 Bir eşyanın zarar görmeden taşınabilmesi için kesinlikle sağlam bir ambalaj ile paketlenmesi gerekmektedir. Bahçelievler nakliyat firmasının personelleri ise, markası, büyüklüğü ve çapı ne olursa olsun, tüm eşya çeşitlerini, mobilya battaniyesi, patpat, streç ve boşluk doldurucu köpükler ile dikkatli bir şekilde paketlemektedir. Araç kasasına yüklenen eşyaların birbirine zarar vermemesi için de çeşitli önlemler alınmaktadır. Örneğin tüm eşya modelleri kasa içerisine sabitlenmekte ve yolculuk sırasında birbirine sürtüşmesi engellenmektedir.

Eşya Analizi

Kurumsal şirket taşımacılığı başta olmak üzere, tüm nakliye faaliyetlerinde yapılan eşya analizleri, aynı özelliklere sahip eşya modellerinin tek bir seferde götürülmesini sağlarken, yeni yaşam alanında da oluşturacak olan düzenin daha pratik bir şekilde gerçekleştirilmesine destek olmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için Bahçelievler nakliye firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Eşsiz Bir Fiyat Teklifi İçin:  0531 845 5134  İletişim

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134