Ofis ve İşyeri Taşımacılığı

Oylamaya katılın!
[Toplam: 2 Oran: 5]
 

ofis ve işyeri taşımacılığı 

OFİS VE İŞ YERİ TAŞIMACILIĞI

Ofis ve işyeri taşımacılığı Genel olarak kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu ofis taşımacılığı hizmeti, büyük şirketlerin yeni bir şube açması durumunda ön plana çıkmaktadır. Özelikle de mobilya ve bilgisayar gibi elektronik cihazların nakliyesi, diğer taşımacılık işlemlerine göre daha da profesyonellik gerektirmektedir. Sektörün lider bir firması olan Bahçelievler nakliyat, tüm ofis malzemelerini farklı çözüm yöntemleri ile taşımakta ve önceliği ürün güvenliğine vermektedir. Ayrıca bilgisayar gibi çeşitli elektronik ürünler ise, Bahçelievler evden eve nakliyat firmasında görev yapan uzman teknisyenler tarafından sökülüp araca yüklenmektedir. Bu sayede, yapılan yanlış bir işlem sonucu ürün modellerinin zarar görmesi engellenmektedir. Nakliye sırasında kullanılan özel ambalaj paketleri ile muhafazaya alınan eşyalar, çizilmelere veya kırılmalara karşı koruma altına alınmaktadır.

Ofis Ve İş yeri Taşımacılığı Personelleri
Nakliyat işlemleri, ev eşyaları, seri üretim malları ve çalışma alanlarında kullanılan farklı eşya modelleri gibi, çeşitli nesneler ile gerçekleştirilmektedir. Ancak her bir eşya modelinin paketlenmesi, indirip kaldırılması veya araca yükleniş şekli değişkenlik göstermektedir. Özellikle de ofis ve işyeri taşımacılığı, fabrika ve depo taşımacılığı işlemleri, nakliyesinin en zorlu olduğu ürün modellerini kapsamaktadır. Bu nedenle de söz konusu ürünlerin daha dikkatli bir şekilde taşınması gerekmektedir. Bahçelievler evden eve nakliyat firması ise, projenin risklerinin farkında olduğu için ofis ve işyeri taşımacılığı işlemlerine özel olarak hizmet veren ekipler oluşturmaktadır. Gerekli eğitimlerden geçirilen personeller, sadece hassas eşyaların ve ofis malzemelerinin nakliyesini gerçekleştirmektedir. Bu sayede de yaşanabilecek maddi zararlar engellenmekte ve daha da profesyonel bir hizmet sergilenmektedir.

Kurumsal Hizmet
Belki de sektörün en başarılı firmalarından biri olan ofis ve işyeri taşıma‘da, kurumsal hizmet anlayışı ile de rakiplerinin bir adım önüne geçmektedir. Kurumsallığı biraz daha açmamız gerekirse, örneğin şehirlerarası yolculuklarda eşyalarınızın nerde ve hangi konumda olduğu hakkında düzenli olarak bildirim mesajları gelmektedir. Buna ek olarak, tüm projenin gerçekleştirilmesi planlanan her bir aşamasında gerekli olan onaylar alınmaktadır. Ayrıca Bahçelievler nakliyat firması, resmi olarak gerekli olan belgelere sahiptir. Yine uzun yola çıkmasında herhangi bir engel bulunmadığı gibi, faaliyet gösterdiği sektöre özel olarak çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Ofis ve işyeri taşımacılığı başta olmak üzere, çeşitli eşya modellerinin nakliyesinde ise, daha önce çeşitli tecübeler ile denenmiş ve kanıtlanmış olan metotlar ile yapılmaktadır. Bu nedenle de kişisel hatalardan kaynaklanan zararların önüne geçilmektedir.

Ekonomik Fiyat Farkı
Kaliteli bir ofis taşıma hizmeti, ekonomik fiyatlar ile veren Bahçelievler evden eve nakliyat firması, pek çok müşterisine uygun geri ödeme planları da sunmaktadır. Ayrıca şehiriçi veya şehir dışı nakliye siparişleri de cüzi rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Şirketimizin en kati temel düşüncesi ise bir işi yapabildiğinin en hesaplı, kaliteli yaparak firmamızın ileriye dönük kariyerine yeni referanslar katarak çalışmaktır.  Firmanın tüm araç modelleri yeni teknolojiler ile üretildiği için yakıt konusunda büyük kazancalar elde edilmektedir. Bu kazanımlar ise, Bahçelievler nakliye firmasının fiyat listesine yansıtılmaktadır. Özellikle de ofis ve işyeri taşıma malzemeleri tonaj bakımından çok ağır olmadığı için tek bir seferde istenilen yerlere götürülmektedir.

İletişim Ağı
Bir nakliye aracına ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan Bahçelievler evden eve nakliyat firması, merak edilen soruları kısa bir süre içerisinde cevaplamakta ve gelen talepleri değerlendirmek için 7/24 aktif bir şekilde hizmet veren danışmanları sayesinde, ikili ilişkiler noktasında da büyük bir başarılı elde etmiştir. Ofis ve işyeri taşımacılığı gibi hassas projelere için tasarlanan araç modelleri, aynı gün içerisinde kapınıza gelmekte ve yeni çalışma alanınızın bir an önce faaliyete geçmesi sağlanmaktadır.

Fiyat Teklifi İçin Çekinmeden Arayın.        0531 845 5134

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134