Şirinevler nakliyat

Oylamaya katılın!
[Toplam: 25 Oran: 5]

Şirinevler Nakliyat.

İstanbul Bahçelievler merkezli firmamızın hizmet alanlarından olan Şirinevler nakliyat evinizde bulunan eşyaları marangozlu ambalajlı ve bu iş üzerine deneyimli ekibi ile profesyonel bir şekilde taşınmasını gerçekleştirmektedir. Genel olarak ev taşıma işlemleri oldukça çetindir. Eşyalarınız bilinçli bir işçilik ile sökülüp ambalajlanmadığı zaman oluşabilecek hataların önüne geçmek mümkün değildir. Bu olayların önüne geçmek için öncelikle siz ev taşıtacak müşterilerimizinde dikkat etmesi gereken bağzı durumlar vardır

Taşınma Şirketlerini Seçerken

1 – Şirinevlerde Evinizdeki tüm eşyaları teslim edeceğiniz Nakliye firması Resmimidir?
Eğer ki anlaştığınız firma Faturasız, belgesiz ve gayri resmi çalışıyorsa hatalar zincirinin başlangıç temelleri atılmış demektir.
2 – Firmanız bu sektörde kaç yıllık bir deneyime sahip?
Anlaştığınız firmanın deneyimi çok önemlidir. Daha ilk anda bile fark edilen deneyim hususu eşyalarınızın istikbalidir. Sökülüm, taşıma, ambalaj ve son işlem olan mobilya kurulumları esnasında tecrübeli ellerle yapılan işçilik mobilyanızın ömrünü 10 sene uzatabileceği gibi 1 ay’a da indirebilir.

3 – Firma adresi
Evden eve nakliyat ve diğer taşıma firmalarını tercih ederken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus firma adres bilgileridir. Firmaların adresleri taşındığınız ve taşıdığınız evinize ne kadar yakın olursa o kadar içiniz rahat olur.

Şirinevler Nakliyat
Şirinevler nakliyat firmamız ile sizlere verdiğimiz bu bilgiler doğrultusunda evinizi ve diğer eşyalarınızı taşımak, taşıtmak çok daha kolay olacaktır. Tüm soru ve düşünceleriniz için haftanın her günü ve saati bizimle paylaşabilir çeşitli taşınmalar için fiyat teklifi alabilirsiniz. Şirinevler nakliyat firması…
Şirinevlerde Ucuz Kaliteli Taşımacılık
Firmamız işe başlangıç yılı olan 2001 senesinden itibaren Şirinevler nakliyat çeşitli ilkeler doğrultusunda ilerlemiş ve bu ilkelerin getirdiği başarıyla ayakta kalabilmiştir.

Öncelikle biz yaptığımız işimizi kalitemizden taviz vermeden en hesaplı şekilde yapmaya çalışıyoruz. Amacımız 1 müşteriden yüksek kazanç sağlamak değil, müşteriden referans kazanmaktır. Kazandığımız bu referanslar başlarda etkisini göstermesede uzun vadede gerçek kazancı belli etmektedir. Son aylarda artan     hahyat pahalılığını hakımıza en  az biçimde yansıtıyoruz. Sektörde bulunan birçok nakliye firması en ufak bir fiyat artışını müşterileri fahiş şekilde yansıtıyor. Şirinevler Nakliyat firmamız 45 seneye yakın ikamet ettiği Bahçelievler bölgesinde müşterilerine fiyat mağduriyeti yaşatmadan devam ediyor.

​​

Marangozlu Taşımacılık
Şirinevler nakliyat
firmamız gerçekleştirdiği hizmetlerin sınırlarını zorlayarak ekipli taşımacılık ile hizmet vermektedir. Bu ekiplerin içlerinde marangozumuzda bulunmaktadır. Ekip içlerindeki marangozlarımız, fortmantolarınızı, televizyon ünitelerinizi, çoçuk ranzaları, çeşitli ebatlardaki gardıroplarınızı ve taşınma esnasında sökülmesi gereken kütüphane, yemek masası gibi ev eşya gereçlerini problemsiz bir şekilde söküp gittiği yerde istediğiniz odaya kurmaktadır. Gerçekleşen bu sökülüm kurulumlarda mobilyalarınıza tüm hassasiyetimiz göstererek uzun vadeli kullanım imkanı sağlamaktayız.

Şirinevler nakliyatla sağladığımız hizmetlerimiz
Şirinevler taşımacılık şirketi olarak personellerimiz işinde ehil ve deneyimlidir. Ambalajlama sırasında Streç, Battaniye ve çeşitli gereçler kullanarak eşyalarınızın zarar görmemesi için çeşitli önlemler almaktayız. Kazanmanın zor harcamanın kolay olduğu bu devirde tüm taşınma maiyetlerinizi minimuma indirmekteyiz. Şirinevler nakliyat dışında büro ve ofis taşımacılığı, kuaför salonu taşımacılığı, parça eşya taşıma, sadece hammaliye, şehirlerarası taşımacılık gibi hizmetlerimizde mevcuttur. Şirinevler nakliye olarak tüm eşyalarınızı benimseyerek çalışmaktayız.

Şirinevler evden eve nakliyat
firmamızın taşıma ağının neredeyse %70’i şehir içi taşımacılık olarak gelişmektedir. İnsanlarımız deprem, iş durumu, ev alım satım ve bunun gibi birçok sebepten dolayı taşınma ihtiyacı duymaktadırlar. Şirinevler nakliyat firmamız taşınma işlemini sadece Şirinevler sınırları içinde değil İstanbul içi tüm ilçelerimizde ev ve işyeri taşımacılığı hizmeti vermektedir. Hizmetlerimizi Hesaplı Marangozlu ve uzman ekipli olarak çeşitli büyüklükteki araçlarla gerçekleşmektedir.

Şirinevler Nakliyat çeşitli ebatlarda araç kapasitesi
Firmamız, müşterilerimizin isteği doğrultusunda parça eşya taşımacılığı alanında daha hesaplı hizmet verebilmek için araçlarına küçük araç katmıştır bu sayede geçmişte bizleri benimseyen müşterilerimizin parça eşyalarının taşınması noktasında daha hesaplı hizmet sunmaktayız.

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134