SİYAVUŞPAŞA Evden Eve Nakliyat

Oylamaya katılın!
[Toplam: 15 Oran: 5]

SİYAVUŞPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT

Siyavuşpaşa evden eve nakliyat ofislerin, şirketlerin veya günlük hayatımızın uzun bir bölümünü geçirdiğimiz yerleşim alanlarının bir takım nedenlerden dolayı farklı mahalle veya caddelerine taşınması gereği duyulur. Bu gibi durumlarda, eşya gereçlerinin zarar görmeden binadan çıkartılıp, yeni binaya götürülmesi oldukça önemlidir. Sektörün en köklü firmalarından biri olan Siyavuşpaşa evden eve nakliyat, ihtiyaç duyulan her an talep edilen bölgelere ev taşıma aracı göndermektedir. Özellikle de kaliteli bir hizmet veren firmamız, çalışma alanlarında profesyonel bir iş disiplini sergilemektedir. Hemen hemen akla gelebilecek tüm ürün modelleri, firma tarafından taşınabilmektedir. Siyavuşpaşa evden eve nakliyat taşımalarının sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi için yeteri düzeyde bilgi ve tecrübeye sahiptir. Örneğin ambalajlama, yükleme veya boşaltma işlemleri, tecrübesel metotlar ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede yolculuk sırasında herhangi bir sorunun çıkması engellenmektedir.

Eşya Modelleri

 Ofislerde veya yaşam alanlarında kullanılan eşya gereçlerinin ölçüsü, büyüklüğü ve hacmi farklılık göstermektedir. Ayrıca tüm eşya modellerinin aynı anda araca yüklenmesi durumunda, şekilsel olarak değişik olan ürünler birbirine zarar verebilir. Siyavuşpaşa nakliyat çalışanları ise, bu gibi zararların yaşanmaması için eşya incelemesi yapmaktadır. Yani özellikleri bakımından ortak noktaları bulunan eşyalar, bir arada götürülmekte ve birbirinin temas etmesine imkan vermeden gerekli mobilya sargı ekipmanları ile detaylı şekilde sarılıp deformasyon oluşması engellenmektedir. Buna ek olarak Siyavuşpaşa evden eve nakliyat çalışanları, her eşya modelini itinalı bir sarım aşamasından sonra araca yüklemektedir. Ambalajlama işlemleri sırasında ise, birinci sınıf kalite ile üretilmiş olan ambalajlar malzemeleri patpat, streç, mobilya battaniyesi vb.. kullanılmaktadır. Özellikle de cam yüzeylere sahip olan eşya ve aparatları, çift katlı ambalaj çeşitleri ile sarılmakta ve aracın özel bölümlerinde yerlerini almaktadırlar.

Eşya modellerinin incelenmesi sonucunda taşınma için en uygun olan eşya taşıma kamyonu veya tır çeşidi belirlenmektedir. Bu sayede eşya yükünün çok olduğu projelerde geniş hacimli araçlar kullanılarak, yapılan sefer sayısı ve zaman kayıpları minimum bir seviyeye getirilmektedir. Siyavuşpaşa evden eve nakliyat firma şirketinde mevcut olan her araç periyodik olarak bakım ve kontrollerden geçirilmektedir. Özellikle de yolculuk sırasında taşınanlarımızın eşya gereçlerine zarar gelmesini engelleyen kapalı kasa araçlar, güvenlik bakımından da tam bir donanıma sahiptir.

 

Yükleme İşlemleri
 Ambalajlama işlemleri tamamlandıktan sonra ev, ofis ve işyeri taşıması için eşya gruplarının araca yüklenmesi için çalışmalara başlanmaktadır. Siyavuşpaşa evden eve nakliyat Firmamız bu noktada da farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Örneğin oturma odasında kullanılan tüm ürün modelleri, aracın aynı bölgesinde toplanması sağlanmaktadır. Bunun amacı ise, boşaltma sırasında herhangi bir karışıklığın çıkmasını önlemek ve yeni yaşam alanında düzenin daha hızlı bir şekilde kurulmasını sağlamaktadır. Siyavuşpaşa evden eve taşıma ekipleri, yüklenen eşya modellerinin sayısını not etmekte ve en küçük bir ürünün bile kaybolmasını engellemektedir. Ayrıca araç içerisinde yer alan güvenlik sistemleri ve sabitleme aparatları ile artı olarak sargı malzemeri ile destekleyip kullandığımız yöntemlerden sonra yola çıkılmaktadır. Siyavuşpaşa evden eve nakliyat firmamız, ulaşım sırasında da en kısa ve pürüzsüz yol güzergahını tercih etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti
 Tamamen müşteri memnuniyetini üzerine kurgulanmış hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Siyavuşpaşa nakliye firmamız, aynı zamanda ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. İster uzun yol, isterse kısa mesafeli yolculuklar tamamen kaliteli, cüzi rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Buna ek olarak firmanın tercih ettiği araç modelleri ekonomik yakıt program özelliklerine sahiptir. Nakliye sırasında da bu programlar kullanılmakta ve müşterilerimizden talep edilen ücretinin düşürülmesi sağlanmaktadır. Ayrıca memnuniyet oranlarını daha da yükseltmek isteyen Siyavuşpaşa nakliye firması, yaptığı işi kaliteden ödün vermeden en ucuz şekilde tamamlayarak aile bütçenizin bir anda zorlanmasını engellemektedir. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve bulunduğunuz adrese kısa bir süre içerisinde araç tahsis edilmesini sağlayabilirsiniz. Kocasinan evden eve nakliyat hakkında bilgi almak için tıklayın.

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134