taşınırken ev toplama teknikleri

Oylamaya katılın!
[Toplam: 5 Oran: 5]
bahçelievler nakliyat

bahçelievler nakliyat

Taşınırken Ev Toplama Teknikleri

Sevgili arkadaşlar taşınma tiyoları bizden!, Taşınırken toparlanma bazen Ev taşıma evrendeki en karmaşık işi hali alabiliyor. En kolayından işe nereden nasıl başlayacağına karar vermek bile insanın gözünde büyüyor. Ev taşıma işinin kolayca hallolması için size çeşitli tavsiye ve önerilerimiz var!..

1- Planlama yapın
Tüm taşınacakları sıraya koymanın en kolay yolu program yapmaktır. Mesela nelerin öncelikli hazırlanıp kutulanacağı, nelerin hangi kolilere yerleştirileceği gibi.

2- İhtiyacınız olacak araç gereçleri daima elinizin altında bulundurun!

Zamanınızı harcamamak adına ev taşıma esnasında ihtiyacınız olacak eşyaları elinizin altında bulundurun. Taşınma esnasında hemen lazım olacak malzemelr: çeşitli boylarda boş ve sağlam koliler, kutu üzerine içlerinde ne olduğunu yazabilmeniz için kalem, koli bandı, keski, çöp poşeti vb.

3- Temizlik malzemelerinizi unutmayın!!
 kolileme işlemlerine başlamadan temizlik malzemelerinizi hazırlayın. Bunlar? Peçete, çeşitli deterjan, toz bezleri vs. Böylece mobilyalarınızı ve parça eşyalarınızı kolilere yerleştirmeden önce tekrar silebilir ve yeni evinizde yerlerine kolayca koyabilirsiniz.

4- Bir iş bitmeden diğerine geçmeyin
Ev Taşıma da toplanma hazırlıklarına hız katmanın bir yolu da bantlanmamış koli karmaşasının önüne geçmektir. koliyi hazırlamaya koyulduysanız onu bitirmeden bantlamadan ve üzerine içinde ne olduğunu belirlemeden  diğerine başlamayın. Böylelikle programlı olararak taşınmalarınıza devam edebilirsiniz.,

5- Kolilerinizi Listeleyin

Kutularınızı yerleştirip düzenledikten sonra içlerinde nelerin olduğunu yazın ve tekrar açarken zorlanmamak için belli bir listeye koyun. Mesela mutfakta olması gereken çatal, bıçak, kaşık vs gibi gereçleri paketlediğiniz koli üzerine “MutfakMalzemeleri şekilinde yazın. Veya kitaplarınızı koyduğunuz koli üzerine “Kütüphane  yazabilirsiniz. Bu şekilde Ev taşıma işlemi bittikten sonra 2 hafta daha erken yerleşerek muazzam bir zaman kazanabilirsiniz.

 

 

Anasayfa 

Çekinmeden Arayın: 0531 845 5134

Papatya

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134