YENİBOSNA Evden Eve Nakliyat

Oylamaya katılın!
[Toplam: 51 Oran: 5]

YENİBOSNA EVDEN EVE NAKLİYAT

Ofis, işyeri ve evler olmak üzere, çeşitli alanlarda kullanılan eşya modellerinin yer değişikliği noktasında hizmet veren Yenibosna evden eve nakliyat firması, farklı çözüm yöntemleri sayesinde tüm işlemlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Hemen hemen değişik eşya çeşitlerinin tamamını taşıyabilecek bir kapasiteye sahip olan firmamız, istenilen adreslere de kısa bir süre içerisinde araç tahsis etmektedir. Yenibosna evden eve nakliyat, saha içerisinde 7/24 hizmet veren çalışanları sayesinde, firma temsilcilerine gelen talepleri kısa bir süre içerisinde değerlendirmektedir. Ayrıca taşıma işlemlerine uygun olan araç modelleri ile projenin gerçekleştirilmesini sağlamakta ve alınması gereken tüm önlemlere dikkat etmektedir. Sektörün beklentisi olan kalite ile hizmet veren Yenibosna nakliye firması, seri üretim veya imalat yapan tekstil fabrikalara özel çözüm yöntemleri geliştirmektedir.

Uzman Ekipler

 Taşıma işlemlerinin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi için uzman ekipler ile hizmet veren Yeni bosna evden eve nakliyat firmamız, farklı çözüm ve metotları ile de tüm beklentileri maksimum bir şekilde karşılamaktadır. Özellikle de eşyaların araç içerisine yerleştirilmesi veya montaj edilmesi gibi konu başlıkları için eğitim görmüş olan ekipleri sayesinde de, hem müşterilerine güven vermekte, hem de profesyonel bir şekilde projenin tamamlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca çeşitli eşya çeşitlerinin özenle paketlendikten sonra araca yüklenmektedir.  Bu sayede söz konusu eşya modelleri çevresel etkenlerden korunmakta ve deformasyonlara karşı önlem alınmaktadır. Yenibosna evden eve nakliyat personelleri, yolculuk sırasında eşyaların sürtülmeden dolayı zarar görmemesi için de çeşitli önlemler almaktadır. Örnek vermek gerekirse, aynı yapıya sahip olan eşyalar tek bir seferde götürülmekte ve mümkün mertebe araç içerisinde hareket etmesi engellenmektedir. Hesaplı ekonamik hizmet anlayışı ile 17 senedir ev taşıma, ofis ve işyeri taşıma ve evden eve nakliyat hizmetleriyle bu günlere gelen firmamız Bahçelievlerin ileriye dönük tüm taşınma ihtiyacına uzman personeli ile yanıt vermeye devam edecektir

Araç Modeller

 Yenibosna evden eve nakliyat firmasının bünyesinde bulunan araçlar, günümüz teknolojisi ile üretilmektedir. Eşyaların zarar görmeden talep edilen adreslere götürülmesi için çelik kasalardan tasarlanan söz konusu taşıtlar, depolama açısından da oldukça yüksek kapasitelere sahiptir. Buna ek olarak ofis, ev veya seri imalat eşyalarına özel olarak da kamyon veya tır modelleri tahsis edilmektedir. Yenibosna evden eve nakliyat firmasının tüm araç çeşitleri, güvenli taşıma kriterlerine uygun olmakla beraber, ev taşıma işlemi için özel hale getirilmiştir. Düzenli zaman dilimlerinde bakımlardan geçirilmekte olan özel araçlarımız Bahçelievler ilçemiz başta olmak üzere tüm İstanbulun taşınma ihtiyacına aydınlatıcı bir ışık olarak faliyet göstermektedir. Ayrıca kasa panellerinde bulunan kaldırgaç sistemi sayesinde de, eşyaların kısa bir süre içerisinde araç içerisine yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Firmamız, kurumsal bir çalışma prensibi ile hizmet verdiği için, taşıma işlemlerinde kullanmış olduğu kamyon ve tırların ultra lüks olması için düzenli olarak araç modellerini yenilemektedir. 

 

Ekonomik Fiyat Garantisi

 Diğer firmalara nazaran kaliteden ve dürüstlükten taviz vermeden %40 daha hesaplı olan firmamız müşterilerine her zaman hayatın zorluklarını hesaba katan fiyat politikası ile hizmet tasarlayan Yenibosna nakliyat firması, sektör şartlarına göre oldukça ekonomik fiyatlar ile çalışmalarını sürdürmektedir. İster uzun yol, isterse kısa mesafeli taşıma işlemleri cüzi rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Son teknolojiler ile tasarlanmış araç modellerinin ekonomik yakıt özelliği bulunması, nakliye işlemlerinin daha hesaplı fiyatlara yapılmasını sağlamaktadır. Yenibosna taşımacılık firması, geri ödeme noktasında da gerekli olan tüm kolaylıkları sağlamaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak veya bulunduğunuz adrese araç tahsis etmek için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Hizmet

 Yenibosna nakliye firması ekipleri ve ofiste yer alan müşteri temsilcileri, günün her saati hizmet vermektedir. Gerek gelen telefonlar, gerekse müşteri talepleri çok kısa bir süre içerisinde cevaplandırarak, memnuniyet oranları yükseltilmektedir. Ayrıca talep edilmesi halinde Yenibosna nakliyat firmasının ekipleri, fiyat teklifi için de ücretsiz bir şekilde evinize gelmekte ve taşıma işlemleri için detaylı bilgilendirme yapmaktadır.Soğanlı evden eve nakliyat hakkında bilgi almak için tıklayın.

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134