Bahçelievler Nakliyat Firması

Oylamaya katılın!
[Toplam: 30 Oran: 5]
   
bahçelievler nakliyat firması

bahçelievler nakliyat firması

BAHÇELİEVLER NAKLİYAT FİRMASI

 Taşımacılık sektörünün önemli bir firması konumunda olan Bahçelievler nakliyat firması, ilçemizin tamamını oluşturan mahallere ve caddelerine hizmet vermektedir. herhangi bir eşya sınıfını taşıyabilecek imkana ve güce sahip olan şirketimiz, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde de, tüm işlemlerin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Ev, ofis ve benzeri eşya sınıflarına özel olarak tasarlanmış ev taşımaya uygun araç modelleri sayesinde de, hem işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamakta, hem de güvenli bir taşıma hizmet vermektedir. Bahçelievler ev taşıma firması, bugüne kadar pek çok proje de görev almış ve hepsini de başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Ayrıca alanında uzman ekipleri ile birlikte yapmış olduğu işlemlerin tamamen tecrübesel olarak doğruluğu kanıtlanmış olmasına da ayrı bir önem vermektedir.

Hızlı Hizmet

 Bahçelievler evden eve nakliyat şirketleri müşteri temsilcilerine ulaşan ev taşıma taleplerini 1 gün içerisinde değerlendirilmekte ve istenilen yerlere araçların ulaşması sağlanmaktadır. Tüm taşımalarımız, söz verdiğimiz zamanlar içerisinde tamamlanmakta ve teslim edilmektedir. Ayrıca herhangi bir gecikme yaşanmaması için de gerekli önlem alınmaktadır. Taşımacılık sektörünün en köklü firmalarından biri olan Bahçelievler nakliyat firması, hızlı, kaliteli ve dürüst bir hizmet anlayışına sahiptir. Örneğin taşımanın gerçekleştirilmesi planlanan alanlara önceden ulaşan ekipler, işin nasıl yürütülmesi gerektiği hakkında detaylı bilgi topladıktan sonra disiplinli bir çalışma düzeni oluşturulmaktadır. Bu düzen, yükleme, taşıma ve paketleme gibi işlemlerinde herhangi bir sorun ile karşılaşılmadan ev taşıma işlemini saatler içerisinden tamamlamaktadırlar. Firma olarak en temel amacımız hızlı, güvenli, kaliteli ve en hesaplı şekilde tüm Bahçelievler müşterilerimize hizmet verebilmektir.

Araç Seçenekleri

 Her eşya sınıfıne göre araç temin edebilen Bahçelievler  nakliyat firması, yapılan işlemlerin daha da profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için ev taşımaya en uygun model ve nitelikteki kamyon, tır modelleri ile hizmet vermektedir. Özellikle kasaların oldukça sağlam, yüksek ve kapalı olamsı çevrden gelebilcek yağmur, hırsızlık, toz ve darbelere karşı etkili olması , taşımanın daha da güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Bahçelievler evden eve nakliyat firması bünyesinde bulunan tüm araçlar, ersonellerimizce günlük kontrollerden geçirilmektedir. Bu sayede hizmet sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşılması engellenmektedir. Ayrıca talep edilen tüm araçlar, günlük olarak temizlenmekte ve daha sonra müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Nakliye işlemlerinde tercih edilen kamyonun veya tırın depolama hacmi oldukça önemlidir. Örneğin eşya sayısının ve ıvır zıvır diye tabir ettiğimiz koli,  hurç vb. malzemelerin fazla olduğu bir taşımada, küçük hacimli araçlar kullanılması, hem zaman kaybı, hem de yakıt ve vakit israfıdır. Bahçelievler evden eve nakliyat şirketleri ise, taşınması planlanan eşyalarınızı inceledikten sonra kullanılacak araç modeline karar vermektedir. Bu sayede sizde sadece alacağınız hizmetin fiyatını önceden bilecek ve başka firmaların sonradan yükseltmeye çalıştığı fiyattan kurtulucaksınız.

Taşıma İşlemleri

 Sökülmesi gereken tüm eşyalarınız sökülüp, söküldüğü anda streç, mobilya battaniyesi ve papat ile gerekli ambalajlanmanın yapılmasından sonra Bahçelievler ev taşıma firması paketlenen eşyaları araçlarına düzenli bir şekilde yerleştirilmektedir. Bahçelievler nakliyat Firmasının ekipleri, dar olan alanlardan eşyaların rahat bir şekilde geçmesi için uygun metotları kullanmaktadır. Araç kasasına yerleştirilen tüm eşyalar sabitlenmekte ve yolculuk sırasında birbirine zarar vermemesi için yüklenen eşyaların aralarında kalan en ufak boşluklar doldurulmaktedır olabilecek kötü durumlar bu şekilde engellenmektedir. Uzman ekipler tarafından taşınan ev, ofis ve işyeri eşyaları, yeni yerleşim alanına da düzenli bir şekilde yerleştirilmektedir. Özellikle de montajı yapılması gereken eşya modellerine öncelik verilmekte ve ortamın karma karışık bir görüntü içerisine girmesi engellenmektedir. Bahçelievler evden eve nakliyat firması personelleri, her konu başlığında olduğu gibi kurulum aşamasında da profesyonelliğini konuşturmaktadır. Başta, dolap, televizyon ünitesi ve mobilyalar olmak üzere, bütün eşyalar titizlik ile söküldüğü gibi kurulmaktadır.  Ayrıca söz konusu eşya çeşitlerinin yeni konumları, müşterilerimiz tarafından belirlendikten yatak başının nereye geleceği, gardropun nerede duracağı koltukların yeri gibi soruları çalışan arkadaşlarımız sorduktan sonra montaj işlemlerine başlanmaktadır.

Güçlü iletişim desteği veren Bahçelievler nakliyat firması müşteri temsilcileri, müşterilerimizin taleplerini kısa bir süre içerisinde karşılamaktadır. Konu hakkında merak ettiğiniz soruları, fiyatları  cevaplandırılması için sizde danışma hattımızı arayabilirsiniz. Bahçelievler ev taşıma firması

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134