Bahçelievler Ev Taşıma

Oylamaya katılın!
[Toplam: 3 Oran: 5]
bahçelievler ev taşıma

bahçelievler ev taşıma

Bahçelievler Ev Taşıma

Firmamız, resmi ev taşıma kariyerine Bahçelievler ilçemizde 2001 yılında başlamıştır. İlk başlarda parça eşya taşımacılığı ile Siyavuşpaşada başlayan meslek hayatımız daha sonra işimize duyduğumuz hassasiyet ve müşterilerimizin güveni ile zamanlar ev taşıma sektörüne tamamen dönmüştür. Firmamız insanlarımızın taşınma ihtiyacını Bahçelievler ev taşıma, Güngören, Esenler, Bağcılar, Esenyurt, Avcılar, Ataköy, Bakırköy, Eyüp, Kağıthane, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Başakşehir, Arnavutköy ilçemiz, tüm İstanbul ve Türkiye’de kusursuz bir titizlik ile taşımaktadır. Taşınmanın zor olduğu şehirlerimizde işini kusursuz bir şekilde yapan Bahçelievler’de lider konumundaki firmamız, anlaşmanız dahilinde söz verdiği saatte, evinize uzman ekibiyle gelip titiz ve hummalı çalışmasını başlatır. Son yıllarda tamamen ihtiyaç haline gelen Evden Eve Nakliyat ne yazıkki kötü niyetli nakliyatçıların elinde karalanmaya yüz tutmuştur. Firmamız işini tüm dürüstlüğü ile 17 yıldır sürdürmektedir. Firmamız Bahçelievler ev taşıma, sadece ev taşıma sektörü ile sınırlı kalmayıp araç filosundaki 3 aracını kurumsal taşımacılık hizmetinde kullanmaktadır. Sabah ve Milliyet gazeteleri başta olmak üzere kurumsal firmalara hizmet veren şirketimiz, taşınmak isteyen insanlarımıza gerekli referansı vermeye hazırdır. Bahçelievler ev taşıma firması olarak sizinde taşıma evrakları bile olmayan, gözünüzle görmediğiniz nakliyatçılar ile taşınırken 2 kere düşünmenizdir. Firmamız yaptığı işleri kalite ve dürüstlükten taviz vermeden en hesaplı şekilde yapmanın gayreti içindedir. Bir gün değil hergün iş, mantığı ile hareket eden Firmamız ilk günlerinden bu günlerine çeşitli zorlukların üstesinden bu şekilde gelmiştir.

Bahçelievler ev taşıma

Anlaşmanız dahilinden firmamızdan nasıl bir hizmet alacaksınız?

Sizinle konuşup anlaştığımız gün evinize 5 adet yüklemeci ve 2 adet sökülüm ve kurulum ustası aracımız gelmektedir. Gelen ekip arkadaşlarımız, evinizde sizin dahi tahmin edemediğiniz eşyalarınızı hızlı bir şekilde incelemeden geçirip ambalajlamaya koyulurlar. Ambalajlama işlemi taşıma esnasında en son sökülen, gardrop ve televizyon ünitesi gibi kurulu eşyaların sökülümü ile biter. Daha sonra emniyete alınan eşyalarımız çalışanlarımız vasıtası ile aracımıza dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Yerleşen eşyaların aralarında oluşan boşluklar doldurulur. Bu şekilde sürtme ve çarpma önlenmiş olur. Bahçelievler Nakliyat araca yükleme işlemleri bittikten sonra taşınacağınız adrese doğru yola çıkılır. Taşınacağız evdede ekiplerimiz aynı itinayı göstererek sizin isteğiniz doğrultusunda eşyalarınızı yerleştiri ve mobilyalarınızın kurulumlarını gerçekleştirir ve son olarakta beyaz eşyalarınızın bağlantılarını yapıp evinizi kullanmaya hazır hale getirerek görevlerini bitirirler.

Kalabalık şehirlerimizde kendimize bile vakti ayıramazken aniden çıkan ev taşıma gereksinimi, insanlarımızı bir hayli yoruyor. Bu süreçte taşınanımız üzerindeki yükü Bahçelievler ev taşıma firmamızla ortadan kaldırıyor Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firmamız 17 senedir olduğu gibi bu günde hesaplı, disiplinli biçimde hizmet vermeye devam ediyor.

Taşınma işlemleri ile ilgili merak ettiklerinizi ve taşınma fiyatınızı öğrenmek için bizimle çekinmeden iletişime geçiniz.

Eşsiz Bir Fiyat Teklifi İçin:  0531 845 5134

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134