Güngören Evden Eve Nakliye Fiyatları

Oylamaya katılın!
[Toplam: 48 Oran: 5]

Güngören evden eve nakliye fiyatları, 22 senelik deneyimiyle evden eve taşıma şirketimiz ihtiyacınız olan ev taşıma hizmetini hesaplı, ve kaliteli olarak gerçekleştirir.   tüm ev taşıma ekibimiz kendi bünyemizin sabit çalışanlarıdır. Ev taşıma hizmetimizi Güngören’de en kaliteli biçimde tamamlamak için elimizden gelen tüm özveriyi kullanıyoruz. İstanbul içi ve dışında gerçekleştirdiğimiz tüm taşınmaları şikayetsiz ve mutlu bitirebilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Güngören bölgemizde mesleğimizi kaliteli olarak icra ediyoruz.  Araçlarımızda çalışan elemanlarımız sadece ev taşıma sektörüne hizmet vermekte ve işlerinde çok tecrübeliler. Bizler Güngören’de yıllardır verdiğimiz hiç bir ev taşıma işini sorunlu bırakmadık. Müşterilerimizin taşınma sonrası bile oluşabilecek tüm isteklerine 2 iş günü içerisinde cevap vermekteyiz.

Marangozlu Ev Taşımacılığı
Güngören’de verdiğimiz kaliteli ev taşıma hizmetine en çok yararı dokunan çalışanlarımızdan bir tanesi de marangoz dur. Bünyemiz marangozları, evlerinizdeki tüm mobilyaları usulüne uygun olarak sökmekte ve gittiği yerde sizlerin gösterdiği, belirlediği yerlere kurulum yapmaktadırlar. Marangoz olmayan bir taşıma mümkün olamaz bilinçsiz ellerde mobilyalar kırılıp dökülmekte ömürleri kısaltmaktadır. Evinizdeki tüm ünite, vestiyer, gardırop, konsol, vitrin, çalışma masası gibi sökülmeye ihtiyaç duyan eşyaları titizlikle söküyoruz. Güngören Evden Eve Nakliye Fiyatları bilgisine en kolay ulaşım yolu telefon açmaktır. Şimdi taşınma kampanyalarımızdan haberdar olun. 

Taşınma Fiyatları Ne Kadar
Güngören’de taşınma, taşıma hizmetleri bir çok farklı fiyatla ortaya çıkmaktadır. Fiyatların ortalamasını belirleyen unsurlar sökülecek kurulacak mobilyaların adedi, evlerin katları, gideceği mesafe üzerinden belirlenmektedir. İl içi taşınmalarda evden eve nakliyat fiyatları mesafeden etkilenmez. Bir evde ortalama sökülüm kurulum sayısı 3 tür fiyat verme aşamasında tüm detaylar sorulup konuşularak fiyatlandırmanın netleşmesi sağlanır. Taşınmayla ilgili zaruri durumlarda veya gerekli görüldüğü taktirde eksper, fotoğraf veya video istenmektedir. Bu şekilde verilen fiyat sabitleşir. Özellikle Güngören bölgemizin yerleşimi eski olduğu için verdiğimiz fiyatları hesaplı ve makul tutuyoruz. Çünkü birçok taşınma sebebi özellikle şu dönemde geri dönüşüm kaynaklıdır. Şuanki güncel ev taşıma fiyatları 1+1 daireler için 900 – 2+1 daireler için 1100 liradan başlamaktadır.

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134