Güngören Evden Eve Nakliyat

Oylamaya katılın!
[Toplam: 20 Oran: 4.8]

Güngören Evden Eve Nakliyat

 

EV TAŞIMA HİZMETİMİZ GÜNGÖRENDE!

Güngören yeni sezon taşınmalarında fiyatlar çok hesaplı.

Gelen her yıl diğerini aratır. Özellikle son yıllarda Dünya üzerinde ortaya çıkan bulaşıcı hastalıklar bizi her seferinde çeşitli zorlukların içerisine sokarak hayat pahalılığını yaşatmaktadır. Buna en büyük örneği yaşadığımız çeşitli hastalıklar süreciyle verebiliriz. bu illet hastalıklar hayatımıza girdiği andan itibaren gerek sağlığımız gerekse piyasa ve ekonomimizde bir devir noktasına getirmiştir.
Tam böyle dönemlerde halkımızın yapması gereken zorunlu ihtiyaçlar vardır. Bu ihtiyaçlara örnek tabii ki Güngören evden eve nakliyat ihtiyaçlarıdır.

Güngören nakliyat firmamız, müşterilerimizin en zor anında elinden geldiğince yardımcı olamayı kendine esas bilmiştir. Sektörümüzdeki fırsatçıların halkımıza göz açtırmadığı zamanlarda bizler işimizi hesaplı sorunsuz ve kaliteli gerçekleştirmekteyiz. Tek amacımızın para kazanma olmadığı bu işle Güngören de 17 yıldır hizmet vermekteyiz. Zaten amacı para kazanmak olan zarar eder. 
Güngören’de son yıllarda ev taşıma ihtiyacı oldukça istekli hale gelmiştir. Özellikle Güngören Belediyesi yapmış olduğu atılımlarda iki bina kentsel dönüşüm için anlaşırsa 1 kat fazla imar vereceğini duyurmuştur. Bizlere kalırsa gayet başarılı bir girişim olmuştur insanlarımızın maddiyatı açısından. Hal bu olunca Güngören ilçemizde taşınma ihtiyaçları artmaktadır. Artan ihtiyaçları bizler her ev taşıma aracında bulunan 6 çalışan, marangozlu ekibimizle elimizden gelen en hesaplı fiyatlara kaliteli bir şekilde nakil ihtiyacını gidermekteyiz.

Güngören Nakliyat’ta kış dönemi.
Evden eve nakliyat sektörünün en çok zorlandığı dönem kıştır. Sebebi ise ev eşyala

rımız rutubet, çamur ve toz gibi olumsuz hava koşullarına uygun değildir.
Kış mevsimi bu nedenlerden dolayı taşınmayı zora sokmakta hatta çok sert günlerde ertelemelere neden olmaktadır. Nakliyat firmamız edindiği tecrübelerle
tüm zorlu hava koşullarının üstesinden gelmekte ve kısım kısım taşınma önlemleri almaktadır. Aldığımız önlemlere öncelik olarak kullandığımız araçlardan başlamak tayız Araçlarımız kesinlikle deliksiz kapalı kasa olup iç yapısı ahşap olmaktadır. Sonrasında mobilyalarımızı taşımadan önce sitreçleyip olası bir yağmur ve toz durumunda korumaya almaktayız. Tüm bu dikkatimiz taşımayla birleşince kış taşınmasını en sağlıklı biçimde tamamlamış oluyoruz.

bahçelievler nakliyat

bahçelievler nakliyat

Güngören’de yaz dönemi.
Nakliyat sektörünün en hızlı olduğu yaz aylarında, evinizi taşımak için abartılmış rakamlardan kaçının. Her sektörde olduğu evden eve nakliyat sektöründe’de çeşitli fırsatçılar vardır. Bu fırsatçıların en güçlü olduğu yaz mevsimlerinde evinizi hesaplı, kaliteli ve marangozlu olarak taşıtın. Yaz aylarında artan şehirler arası nakliyat işlemleri de şehir içi taşınma fiyatlarını etkilemektedir. Arz talep ilişkisine dayalı olan taşıma sektörü, yaz aylarında para kazanma hırsıyla bilenen nakliyecilerin işine gelmektedir. Bizim şirket olarak öz düşüncemiz yaptığımız işin kazancını 3-4 aya sığdırmak değil uzun vadede kalıcı müşteri tutarak yaymaktır. Ayakta kalabilmenin zor olduğu bu dönemlerde müşterilerimize hesaplı hizmeti kaliteli sunmaya çalışıyoruz Güngören Evden Eve Nakliyat firmamızla iletişime geçerek 15 saniyede ev taşıma fiyatınızı öğrenebilirsiniz.

Önemli Bilgi
Ev Taşımasında firma tercihinizi mutlaka evinize yakın olan firmalardan yana yapın gerek fiyat gerek muhatap açısından daima yararlı olacaktır. Taşınmanız gerçekleştirdikten sonra isteğe bağlı ev içindeki gardırop, koltuklar, ünite, çocuk odası vs eşyaların yerlerini değişim hizmeti vermekteyiz.

Güngören Evden Eve Nakliyat
 Bahçelievler İlçemiz ile sınır komşusu olan Güngören ilçemizde faaliyetimizi 2002 yılından itibaren, başlatmış bulunup Güngören evden eve nakliye, ev taşıma, ofis ve iş yeri taşıma hizmetini titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Merkezi Bahçelievler’de olan Firmamız Güngören nakliye, İstanbul Bahçelievler’de kurulmuştur. Yapmış olduğu kaliteli evden eve nakliyat işlemleri sonucunda Anadolu ve Avrupa yakasında en çok tercih edilen taşıma şirketleri arasında göz önünde bulunmaktadır. Firmamız, Güngören den Türkiye nin dört bir tarafına öncelikli evden eve nakliyat olmak üzere Nakliyatın bütün kollarında hesaplı, kaliteli, güvenli, hızlı hizmetler sunmak için verdiğimiz hizmeti sürekli takip edip en iyi seviyeye getirmeye çalışıyoruz. Şirketimiz müşterilerine en iyi hizmeti, Fiyatta, paketlemede, Marangozlu İşçilikte hızlı ve güvenilir bir çalışma prensibi ile disipline olarak, firmamızı bu günlere  getirdik.

Güngören Evden Eve Taşıma
Marangoz: Firmamızın her çalışma ekibinde bulundurduğu zorunlu Marangozu ile tüm mobilyalarınız Sökülüp kurulurken büyük bir dikkat ile çalışıp mobilyalarınızın uzun yıllar boyunca kullanılması için çaba harcanır.
İşinde Uzman Ekip: Güngören nakliyat firmamız eşya taşımacılığıyla ilgili çalışanlarımızı sürekli kontrol etmektedir. Ev eşyalarının hastalıktan dolayı pahalı olduğu bu dönemde hasarsız taşımacılığı hedefleyen şirketimiz müşterilerine en iyi hizmeti hesaplı verebilmek için elinden gelen gayreti göstermektedir.
Kapalı Kasa  Araçlar: Firmamızın tüm araçları içten içe ve dıştan olarak tamamen ev taşımaya uygundur. Araç kasalarının içi ahşap olup yumuşak dokuya sahiptir. Güngören nakliyat firması  Araçları Yağmur, Toz, Dolu, Rüzgar gibi etkenlere karşı özel izolasyonlu.

Taşınma Saati: Anlaştığımız gün, haberleştiğimiz doğrultuda daha önce taşınma hazırlıklarını tamamlamış olduğumuz içlerinde marangozlu bulunan 5 kişilik ev taşıma ekibimizle evinize gelerek, öncelikle en hassas eşyalarınız dan başlayarak detaylı bir ambalajlama yapmaktayız.
Yaptığımız bu ambalajlamanın sonrasında yükleme elemanlarımız eşyalarınızı büyük bir titizlikle güvenli araçlarımıza yerleştirmektedirler. 
Eşyalarımız araçlarımıza yerleştikten sonra yeni evinizde sizin gösterdiğiniz ve isteğiniz doğrultusunda eşyalar indirilir.
Yerleştirilen eşyalar daha sonrasında kurulumları gerçekleştirilerek taşınma işlemi sıhhatli bir şekilde nakliyat tamamlanır.

Taşıyacağınız her parça eşya, ev, ofis eşyalarınız için saat sınırlaması olmadan fiyat alabilirsiniz. 

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134