Bahçelievler Nakliye

Oylamaya katılın!
[Toplam: 7 Oran: 5]

Bahçelievler Nakliye

Bahçelievler Nakliye Firmamız, resmi ev taşıma kariyerine Bahçelievler ilçemizde 2001 yılında başlamıştır. İlk başlarda parça eşya taşımacılığı ile Siyavuşpaşa da başlayan meslek hayatımız daha sonra işimize duyduğumuz hassasiyet ve müşterilerimizin güveni ile zamanla ev taşıma sektörüne tamamen dönmüştür. Bahçelievler Nakliye Firmamız insanlarımızın taşınma ihtiyacını Bahçelievler, Güngören, Esenler, Bağcılar, Esenyurt, Avcılar, Ataköy, Bakırköy, Eyüp, Kağıthane, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Başakşehir, Arnavutköy ilçemiz, tüm İstanbul ve Türkiye’de kusursuz bir titizlik ile taşımaktadır. Taşınmanın zor olduğu şehirlerimizde işini kusursuz bir şekilde yapan Bahçelievler’de lider konumundaki firmamız, anlaşmanız dahilinde söz verdiği saatte, evinize uzman ekibiyle gelip titiz ve hummalı çalışmasını başlatır. Son yıllarda tamamen ihtiyaç haline gelen Evden Eve Nakliyat ne yazık ki kötü niyetli nakliyatçıların elinde karalanmaya yüz tutmuştur. Firmamız işini tüm dürüstlüğü ile 17 yıldır sürdürmektedir. Firmamız Bahçelievler Evden Eve Nakliyat, sadece ev taşıma sektörü ile sınırlı kalmayıp araç filosundaki 3 aracını kurumsal taşımacılık hizmetinde kullanmaktadır. Sabah ve Milliyet gazeteleri başta olmak üzere kurumsal firmalara hizmet veren şirketimiz, taşınmak isteyen insanlarımıza gerekli referansı vermeye hazırdır. Bahçelievler Nakliye firması olarak sizinde taşıma evrakları bile olmayan, gözünüzle görmediğiniz nakliyatçılar ile taşınırken 2 kere düşünmeniz gereklidir. Firmamız yaptığı işleri kalite ve dürüstlükten taviz vermeden en hesaplı şekilde yapmanın gayreti içindedir. Bahçelievler Nakliyat ile Bir gün değil her gün iş, mantığı ile hareket eden Firmamız ilk günlerinden bu günlerine çeşitli zorlukların üstesinden bu şekilde gelmiştir.

Anlaşmamız dahilinde bizden nasıl bir hizmet alacaksınız?

Bahçelievler Nakliye
firmamız sizinle konuşup anlaştığımız gün evinize 5 adet yükleme elemanı ve 2 adet söküm ve kurulum ustası aracımız gelmektedir. Gelen ekip arkadaşlarımız, evinizde sizin dahi tahmin edemediğiniz eşyalarınızı hızlı bir şekilde incelemeden geçirip ambalajlamaya koyulurlar. Ambalajlama işlemi taşıma esnasında en son sökülen, gardırop ve televizyon ünitesi gibi kurulu eşyaların sökümü ile biter. Daha sonra emniyete alınan eşyalarımız Bahçelievler Nakliye çalışanlarımız vasıtası ile aracımıza dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Yerleşen eşyaların aralarında oluşan boşluklar doldurulur. Bu şekilde sürtme ve çarpma önlenmiş olur. Araca yükleme işlemleri bittikten sonra taşınacağınız adrese doğru yola çıkılır. Taşınacağız evde de ekiplerimiz aynı itinayı göstererek sizin isteğiniz doğrultusunda eşyalarınızı yerleştirip ve mobilyalarınızın kurulumlarını gerçekleştirir ve son olarak ta beyaz eşyalarınızın bağlantılarını yapıp evinizi kullanmaya hazır hale getirerek görevlerini bitirirler.

Kalabalık şehirlerimizde kendimize bile vakti ayıramazken aniden çıkan ev taşıma gereksinimi, insanlarımızı bir hayli yoruyor. Bu süreçte taşınan müşterimiz üzerindeki yükü bizimle ortadan kaldırıyor Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firmamız 17 senedir olduğu gibi bu günde hesaplı, disiplinli biçimde hizmet vermeye devam ediyor.

Taşınma işlemleri ile ilgili merak ettiklerinizi ve taşınma fiyatınızı öğrenmek için bizimle çekinmeden iletişime geçiniz.

Bahçelievler Nakliyat şirketimiz içerisinde önemli yeri olan Bahçelievler nakliyat firmamız eşyalarınızı paketleme konusunda da uzman bir ekibe sahiptir. Bu uzman ekip aynı zamanda eşyaların nakli esnasında gereken hassasiyeti yeterince gösterir.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat 
Marangoz: Firmamızın her çalışma ekibinde bulundurduğu zorunlu Marangozu ile tüm mobilyalarınız Sökülüp kurulurken büyük bir dikkat ile çalışıp mobilyalarınızın uzun yıllar boyunca kullanılması için çaba harcanır.

İşinde Uzman Ekip:
Bahçelievler Nakliye olarak, bünyemizde çalışan ev taşıma ekiplerimiz eşya taşımacılığı konusunda haftalık olarak genel bir disipline olma eğitimine gitmektedir. Verdiğimiz bu sözlü ve uygulamalı eğitimin temel amacı, hangi eşyayı nasıl ambalajlanır, eşyada gözlem, ambalajda önemlilik, gibi konuları gerektiği şekilde yaptırmaktır.

Araç bünyemizdeki kapalı Kasa araçlar.
Firmamızın tüm araçları içten içe ve dıştan olarak tamamen ev taşımaya uygundur. Araç kasalarının içi ahşap olup yumuşak dokuya sahiptir. Bahçelievler Nakliye  Araçları Yağmur, Toz, Dolu, Rüzgar gibi etkenlere karşı kasa içi ahşap içi sert yapıdadır.

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134