Evden Eve Nakliyat

Oylamaya katılın!
[Toplam: 4 Oran: 5]
evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

 Herhangi bir sebepten dolayı taşınmak durumunda kalan insanlarımızın en çok zorlandığı noktalardan biride, nakliye işlemleri için iyi bir firma bulunabilmesidir. Özellikle de tüm eşyaların sorunsuz bir şekilde yeni yaşam alanlarına götürülmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle de tercih edilen firmanın alanında uzman,dürüst olması ve mesleğinin gerek gördüğü tecrübe ile faaliyet göstermesi gerekmektedir. Ev taşıma sektöründe hizmet veren Bahçelievler evden eve nakliyat firması, tüm eşya modellerini talep edilen adreslere götürmekle beraber, güvenlik açısından da her türlü önlemi almaktadır. Çalışma alanlarında yaşadığı tecrübeleride kullanmakta ve taşınmanın sorunsuz bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır. Ayrıca evden eve nakliyat şirketinin müşteri temsilcileri, maksimum 1 iş günü içerisinde talep edilen adreslere araç yönlendirmektedir. 17 yıllık ev taşıma deneyimi ile üstlendiği tüm sorumluluğu en hesaplı şekilde yerine getiren firmamız faaliyetlerine geride mutlu müşteriler bırakarak devam etmektedir.

Uzman Ekipler

 Taşıma işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için taşımada görev alan tüm personellerin alanlarında uzman olması oldukça önemlidir. Örneğin bir eşya çeşidini nasıl kaldırılması veya hangi metotlar ile araca yüklenmesi gibi konular üzerinde deneyim sahibi olmayan kişiler ile gerçekleştiren taşıma projelerinin başarıyla tamamlanması zor bir ihtimaldir. Bu zor durum o an görülmese bile 3 veya 5 gün sonra eşyaların üzerindeki çizikler veya herhangi başka biyerdeki hasarlar ile kendini belli eder. Bahçelievler evden eve nakliyat firmamız bünyesinde görev yapan personeller işinde uzman ve ev taşıma mesleğine uygundur. Özellikle de paketleme, montaj ve yükleme gibi aşamalarda başarılı olan çalışanlar, düzenli zamanlarda bizlerce telkin ve eğitimlerden geçirilmektedir. Bahçelievler nakliyat tarafından gerçekleştiren tüm işlemlerde güvenlik ön planda tutulmaktadır. Kırılması muhtemel olan tüm eşyalar, araçların özel bölümüne yerleştirilmekte ve çevresel etkenlerden korunması sağlanmaktadır. Ayrıca işinde uzman ekipler tarafından yapılan sökülüm ve kurumlum işlemlerinde ise, eşyanın insan hatasından dolayı oluşabilcek deformasyondan etkilenmemesi için de mobilyada sökülüm gerçekleştiği an ambalajlanarak sadece kurulum zamanı ambaljından çıkartılması gibi tecrübelerimize dayalı işlemler ile hatasız bir çalışma sergilemektedir.

Ekonomik Fiyat Garantisi

 Hali hazırda zor bir sürece tabi olan nakliyat işlemleri, insanlarımızın aile bütçelerini de oldukça yormaktadır. Taşınmaların çoğunun acil ihtiyaç dahilinde oluştuğunu düşünürsek bunu fırsata çevirmek isteyen ve insanlarımızın o anki mecburiyetinden faydalanan nakliyatçılar normal bir taşınmanın iki katı yüksek bir değer biçip insanlarımızı tuzaklarına düşürmeye çalışırlar. Evden eve nakliyat firmamız bu gibi düşüncelerden çok uzak bir yapıya sahip olduğu için, hatta ve hatta böyle durumlarda insanlarımızın işlerini kolaylaştırmanın ileriye dönük daha güvenli referanslar oluştuduğunu bildiğimiz için elimizden geldiğince daha çok taşınanımızla iletişime geçip kötü niyetli taşımacılardan uzaklaştırıp kendi kurumsal bünyemizde güven ile hizmet vermekteyiz. Bahçelievler evden eve nakliyat firması, hem yaşanan zorlu süreci en kısa zaman içerisinde sonlandırmak, hem de müşteri memnuniyetini sağlamak için ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. İster uzun kilometre, isterse kısa kilometre hiç fark etmeksizin yüzde 50’ye varan indirimler ile gerçekleştirilen evden eve nakliyat şirketimiz hizmeti, müşterilere söz verilen süreler içerisinde de tamamlanmaktadır. Ayrıca söz konusu firma, geri ödeme noktasında kolaylıklar sunmaktadır. Bu sayede hem kaliteli bir hizmet almanız, hem de taşıma işlemlerinde yaşamış olduğunuz stresi azaltmanız sağlanmaktadır.

Araç Modelleri

 Bilindiği gibi, evden eve nakliyat sektöründe farklı şekillerde tasarlanmış olan araç modelleri kullanılmaktadır. Ancak tercih edilen modelin ev taşımaya uygun olması ve taşıyabileceği yük tonajının göz önünde bulundurulması gerekir. Bağzı nakliyatçılar taşıma günü bilinçli olarak küçük kasa araçla gelmekte ve sonra evinize baktıklarında ‘’eşyanız fazla, bu araba bu eşyayı almaz fiyat farkı verirseniz bir sefer daha atarız’’ diyerek ev sahibini, günü belirlenmiş konuşulup anlaşılmış bir taşımayı iptal etmekle tehdit ederler. Sektörün lider bir firması konumunda olan Bahçelievler evden eve nakliyat, bünyesinde hemen hemen tüm eşya çeşitlerini taşıyabilecek olan araçlar bulunmaktadır. Ayrıca kamyon, tır ve hafif ticari çeşitlerinden taşımanıza en uygun olan model, uzman ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir. Bu sayede de Bahçelievler Nakliye işlemlerinin daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Eşya Analizi

 Araç kasalarına yüklenen eşyaların yolculuk esnasında birbirine zarar vermemesi için bir takım önlemler alınmaktadır. Ancak Bahçelievler nakliyat firması, alınan önlemlerin yanında, bir de eşya analizi çalışmaları gerçekleştirmektedir. Yani, aynı özelliklere sahip olan eşyalar belirlenerek bir oda içerisinde toplanmaktadır. Toplanan eşyalarımızın ağırlıkları ve boyları incelenerek, zaten kullanılmış olan battaniye ve streçlerden farklı olarak aralarına havalı köpük ve ekstra baloncuklu naylon ile sarılır. Bu sayede eşyaların aralarındaki boşluklar doldurulur ve sonra tek seferde yeni yaşam alanlarına götürülür. Evden eve nakliyat firması, tüm işlemlerinde kontrolü elden bırakmamakla beraber, uygulanması gereken kuralları da göz ardı etmemektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak veya adresinize araç tahsis edilmesini sağlamak için Bahçelievler evden eve nakliyat firmasının müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Eşsiz Bir Fiyat Teklifi İçin:  0531 845 5134

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134