Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Oylamaya katılın!
[Toplam: 4 Oran: 4.8]
Bahçelievler şehirler arası evden eve nakliyat

Bahçelievler şehirler arası evden eve nakliyat

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

 Evinizde, iş yeriniz veya çalışma atölyenizde bulunan eşyaların farklı il ve ilçelere götürülmesi için firmamız tarafından verilen Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti, kademeli bir şekilde yürütülmektedir. Taşımanın gerçekleşeceği alana önceden gelen ekiplerimiz, gerekli ürün analizlerini yaptıktan sonra taşıma işlemleri için bir iş planı hazırlamaktadır. Bu plan doğrultusunda nakliye için en uygun uzun yol araç modeli belirlenmekte ve söz verilen tarihlerde adreslere ulaşılmaktadır. Uzun yol için bünyesinde tecrübeli şoförler barındıran firmamız yolculuk esnasında sürekli oluşabilecek sarsıntılar ve riskleri azaltmak için yol konusunda deneyimli yıllarını bu işlerde harcamış alanında profesyonel şoförler barındırmaktadır.
Özellikle seri üretim yapan işletme ve kurumların, çeşitli alanlarda çalışan memur ailelerimizin ve genel olarak taşınması gereken taşınanlarımızın her zaman ihtiyaç duyduğu Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti, talep edilen tüm eşya çeşitlerini farklı yerleşim yerlerine veya bireylere ulaşmasını sağlamaktadır. Firmamız ise, söz konusu hizmet tercihine özel çalışmalar yaparak, pek çok şirketin beklentisi olan kaliteli taşımacılık kavramını her geçen gün geliştirmektedir.

Ürün Ve Yolculuk Güvenliği

 Uzun mesafeli yolculuklar için alınması gereken bir dizi önlem bulunmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız ise, söz konusu önlemleri harfiyen almakta ve güvenlik açısından tehdit oluşturan nedenleri ortadan kaldırmaktadır. Özellikle de aracımıza yüklenen eşyalar mutlaka sabitlenmekte ve yolculuk sırasında istenmeyen kazaların yaşanması önlenmektedir. Buna ek olarak eşyalar aracımızın kasasında yolculuk esnasında sürekli kontrol ediplip herhangi bir problemin yaşanmaması için kontrol edilmektedir. Uzun yola çıkan eşyalarımızın yola çıkmadan önce düzenli  bir şekilde dizayn edilmesi de,Bahçelievler şehirler arası evden eve nakliyat projeleri için ayrı bir önem arz etmektedir. Firmamız yükleme işlemlerini tamamladıktan sonra gerekli olan kontrol ve test sürüşlerini de yapmaktadır. Bu sayede her ne kadar uzun bir yol gidilse de, aracın taşıma güvenliğinden ödün verilmemektedir. Uzun yol taşımacılığı biz taşıma firmaları için ayrı bir sanat niteliğindedir. Bu sanatı bilen ve kendini yılların tecrübesi ile kanıtlamış ve müşterilerinin neredeyse %80’ini bizden memnun kalan diğer müşterilerimizin referansı ile oluşturan firmamız ile taşınma seçiminiz eşyalarınızın güvenliği için doğru karar olucaktır.

Kurumsal Hizmet Anlayışı

 Sektörün önemli bir firması konumunda olan Bahçelievler şehirlerarası evden eve nakliyat, kurumsal bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Örneğin taşınması planlanan tüm ürün modelleri incelenmekte ve bir fiyat listesi çıkartılmaktadır. Hizmet bedelini kapsayan söz konusu liste, müşterinin onayına sunulduktan sonra taşıma faaliyetlerine başlanmaktadır. Bu sayede ilerleyen dönemlerde yaşanabilecek sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca yükünüz nerede olduğu ve adrese ne zaman ulaşacağı konusunda düzenli zaman aralıklarında bilgilendirme mesajları atılmaktadır. Güvenli bir hizmetin tek adresi haline gelen Bahçelievler şehirlerarası evden eve nakliyat firması müşterileri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. Özellikle de fiyat konusunda da farklı çözüm yöntemleri tasarlanmakta ve kolay ödeme planları ile de aile bütçenize destek olunmaktadır.

Uzman Personeller

 Taşıma işlemlerinin profesyonel ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için uzman personeller ile hizmet veren Bahçelievler nakliyat firması, yolculuk sırasında yaşanabilecek muhtemel kazalar için de önceden önlemler almaktadır. Personellerimiz, araçların çalışma prensibi kontrol etmekte ve rutin bakımlarını zamanında yapmaktadır. Yine ürünlerin montajı, sökümü ve yüklenmesi sırasında boy gösteren Bahçelievler şehirlerarası evden eve nakliyat firması personelleri, gerekli olan bilgi ve tecrübeye de sahiptir. Özellikle de her bir eşya modelinin zarar görmeden adreslere teslim edilmesi için üst düzey çalışma sergileyen şirket personelleri, ilerleyen teknoloji nedeni ile de çeşitli eğitimlerden geçirilmektedir. Bu sayede meslek hayatlarında daha da profesyonelleşmeleri sağlanmaktadır.Evden eve nakliyat firmamız sabit olan çalışan kadrosunda herangi bir sebeple bir eksilme olduğu esnada mutlaka eksilen çalışanımızın yerine alacağımız çalışma arkadaşımızı kendimizce iş konusunda birkaç yeterlilik testine sokuyoruz bu sayede taşınma esnasında ileriye dönük işçilik hatalarının önüne geçiyoruz. Eğerki personel en başından bizim istediğimiz standartlar  ve ölçülerde bir yeteneğe, iş bilincine ve tecrübeye sahip değil ise bunu kendisine nazik bir şekilde belirtiyoruz. Çünkü taşınma işleminde en ufak bir ihmalkarlık yol, boşaltma veya kurulum esnasında ciddi tehlikelere yola açabilir buda bizi referans gösteren ve bizi tercih eden müşterilerimizin asla yaşamak istemeyeceği ve kariyerimize bir leke olarak kalabilcek bir durum olabilir.

 Araç Modelleri

 Şehirlerarası evden eve nakliyat firması bünyesinde, eşya dostu teknoloji ile üretilmiş olan tır ve kamyon modelleri bulunmaktadır. Bu araçlarda yer alan kasalar ise, sağlamlık açısından yüzde yüz başarı sağlarken, çeşitli ebatlarda eşyaları yüklemek için belirli standartlarda yüksekliklere sahiptir. Dışardan gelen darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Bahçelievler şehirlerarası evden eve nakliyat firması, küçük, büyük ve hafif ticari olmak üzere, farklı araç seçenekleri sayesinde tüm ürün modellerini taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve hemen bulunduğunuz adrese ekiplerin ulaşmasını sağlamak için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Eşsiz Bir Fiyat Teklifi İçin:  0531 845 5134

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134