Bahçelievler Şoför İş İlanı

Oylamaya katılın!
[Toplam: 5 Oran: 5]

Bahçelievler Şoför İş İlanı

İstanbul Bahçelievler ve bölgelerinde hizmet veren firmamıza şoförlükte deneyimli, gerekli tüm evraklara sahip E sınıfı ehliyetli şoför aramaktayız.
İşimiz evden eve nakliyat olup, müşterilerilerimizin adreslerine gidilebilmesi için navigasyon kullanımı gereklidir.

İş Tanımı
Bahçelievler ve tüm ilçelere verdiğimiz evden eve nakliyat, Ofis Taşıma, Parça eşya taşımacılığı hizmetlerimiz için gerekli olan araç kullanımını gerçekleştirecek tecrübeli araç şoförü. Yapılacak iş sadece araç kullanımı olup yükleme, indir bindir, montaj gibi ek işler istenmemektedir. işimiz sabah 7-7.30’da başlayıp akşam 4-8 arasında bitmektedir. İşimiz sadece İstanbul içidir. Şehirler arası yola çıkmamaktayız.

Aranan Özellikler

  1. Navigasyon: Çeşitli ilçelerde ikamet eden müşterilerimize ulaşabilmek için navigasyon kullanımı önemlidir. İletişime geçecek olan şoför arkadaşların navigasyon kullanabilmesi gerekmektedir.
  2. Kamyon deneyimi: İstanbul’da mesleğimizi ortalama 5-6 metre  uzunluğundaki araçlar ile sürdürmekteyiz. Sokaklarda ve caddelerde ilerleyebilmek için belirli bir tecrübe gerekmektedir. İletişime geçecek şoför arkadaşların bu tecrüye sahip olması gerekmektedir.
  3. Bahçelievler ve civarında ikamet: 

Tercihen Bahçelievler, Güngören, Bağcılar, Bakırköy bölgelerinde ikamet eden işe gelip gitmekte sorun yaşamayacak çalışma arkadaşları istenmektedir. Maaş ödemeleri aylık olarak yapılmaktadır. İstendiği taktirde haftalık olarak esnetilebilir. Daha detaylı sorularınız için iletişime geçiniz. Anasayfa

Deneyim 
Şoförlükte deneyimin önemi çok büyüktür. Kasa uzunluğunun 5-6 metre olduğu araçlarımızla özellile sokaklara girmek deneyim ister. 

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134