Oylamaya katılın!
[Toplam: 24 Oran: 5]
YENİBOSNA NAKLİYAT

YENİBOSNA NAKLİYAT

Ev Taşıma ve genel bir eşyanın bir yerden biryere Naklinin ne kadar zor ve zahmetli olduğunu hepimiz farkındayız. Heleki günümüzde artık marketten bile aldığımız 2 poşet alışverişlik gıda vs gibi birşeyi daha evimize çıkarmakta zorlandığımız bu zamanda sizleri tüm yüklerden en hesaplı biçimde kurtarıcak Yenibosna Nakliyat ile tanıştırıyoruz.

Taşıma, taşınma ihtiyaçlarınızda işinde profesyonel bir taşıma firması yani Yenibosna Nakliyat firması ile nakliye ihtiyaçalrını gidermek en doğru karardır. Yenibosna nakliyat ve taşımacılık hizmetini en kaliteli ve indirimli nakliyat fiyatları ile sunarak siz değerli müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır. Şirketimiz eşyalarınızı kusursuz muhafaza ederek sizlerin memnuniyetine önem vermektedir.

Sizlerin referansı ile bu günlere gelen ve müşterilerinden kazanmış olduğu özgüven ve güler yüzlülük ile nakliyat firmaları arasında en öncü firma olmayı başarmıştır. Şirketimiz yılların verdiği tecrübeyi her anlamda kullanarak eşya sahiplerimizin bile dikkat edemediği tehlikeli durumlara anında müdahile ederek olası bir kazayı önlemektedir. Çalışma esnasında önce emniyet ilkesi ile yola çıkmaktadır.

Şirketimiz ve Yenibosna semtimizde verdiğimiz hizmetler…
* Bahçelievler Evden Eve Nakliyat
* Çeşitli Ofis ve İşyeri taşımacılığı (Marangozlu, 5 Kişilik Uzman Kadro ve Ambalaj)
* Hazır Kolili veya parça nakliyat
* Gardırop sökülüm, kurulum ve nakli

Bu ve bunun gibi taşıma, nakliyat hizmetini Yenibosna Nakliyat Şirketimiz sayesinde bünyemizde bulunan uzman marangozlu taşıma ekibi ve bu iş için özel araçlarımızla sağlıyoruz. Yenibosna Nakliyat Şirketimiz bünyesindeki tüm çalışanlar iş bilir Marangozlu ve tecrübeli, profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Nakliyat ve taşımacılık alanında uzman Şirket olarak eşya, yük ve malzemelerinizi eksiksiz bir şekilde teslimatını gerçekleştiriyoruz. Sizleri bugüne kadar memnun kalan müşterilerimiz gibi bundan sonrada memnun bırakacığımızın garantisini veriyoruz..