Ev Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oylamaya katılın!
[Toplam: 4 Oran: 5]

EV TAŞIMADA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 Herhangi bir nedenden dolayı taşınmak durumunda kalan insanlarımız, eşyalarının yeni yaşam alanına götürülmesi noktasında çeşitli sorunlar yaşmaktadır. Özellikle de indirme, kaldırma veya araca yükleme gibi işlemler sırasında deformasyona uğrayan eşyalar, bir daha kullanılmayacak kadar büyük zararlar görmektedir. Hem taşımanın kademeli bir şekilde gerçekleştirilmesi, hem de Eşyaların sağlıklı bir şekilde götürebilmesi için  ev taşımada dikkat edilmesi gereken kurallar bulunmaktadır. Ayrıca söz konusu bu kralların eksiksiz bir şekilde uygulanması da ayrı bir önem arz etmektedir. Sektörün en köklü firmalarından biri olan Bahçelievler evden eve taşıma şirketimiz, tüm projenin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi için büyük bir özen göstermektedir. Özelliklede kırılması düşünülen eşyalar için farklı çözüm yolları geliştirilmektedir.

Firma Seçimi

Firma seçimi evden eve nakliyat işlemi sırasında en çok vaktinizi alacak hususlardan biridir. Günümüz şartlarında ortalama bir evde 20-50 milyarlık eşyanın olduğunu düşünürsek aklımıza hemen gelicek ilk soru hangi firma güvenilir ve kalitelidir olacaktır. Sizleri bu yükten kurtarmanın en iyi yolu,  17 yıllık ev taşıma deneyimi, 56 senelik Bahçelievler ikametimiz ile ilk çalışma yıllarına dahi Bahçelievler’de başlamış olan Bahçelievler evden eve nakliyat firmamızdır. Bütün Bahçelievler halkını kendi öz komşusu olarak gören firmamız Bahçelievlerin tüm sakinlerinin ev taşıma ihtiyacını 2001 yılından itibaren sürdürüyor ve sürdürmeye devam ediyor…

Paketleme İşlemleri

ev taşımasında nelere dikkat edilmeli kavramın başında yer alan paketleme işlemlerinin eşyaların sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi için oldukça önemlidir. Özellikle de cam sehpa ve vazo gibi kırılgan yapıya sahip olan eşyalar, olabildiğince sağlam ambalajlar ile sarılmalı ve araca yüklenmelidir. Bu sayede hem çevresel etkenlere karşı önlem alınmakla beraber, taşıma işlemlerinin güvenliği de arttırmaktadır. Söz konusu nakliye kurallarına uygun bir şekilde hareket eden Bahçelievler evden eve nakliyat firması, alanında uzman ekipleri sayesinde yürütmüş olduğu projelerde herhangi bir sorun yaşanmasını engellemektedir. Ayrıca tüm eşya modelleri, çeşitli kriterlere göre gruplara ayrılmakta ve aynı özeliklere sahip olan eşyalar tek seferde götürülmektedir. Bunun amacı ise, yolculuk sırasında sürtülmeden kaynaklanan deformasyonların yaşanmasını engellemektir. Bahçelievler evden eve nakliyat firmasının tüm personelleri ise, eşya güvenliğini sağlamak adına çeşitli önlemler almaktadır.

Uygun Araç Seçimi

 Taşıma işlemlerinin hasarsız bir şekilde gerçekleştirilmesi için dikkat edilmesi gereken diğer bir kriter ise, projeye uygun olan araç seçimidir. Örneğin, adet olarak bir hayli çok olan eşyalar için küçük bir kamyon kullanmak yanlıştır. Böyle bir seçim yapılması durumunda, hem maddi, hem de zaman açısından gereksiz kayıplar verilmektedir. ev taşımasında nelere dikkat edilmeli, gereken kurallar listesinin en önemli maddesini oluşturan uygun araç seçimi, eşya modellerinin çok daha pratik bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Bahçelievler nakliyat firması, bu konu başlığı üzerinde detaylı çalışmalar yapmaktadır Bir örnek daha verilmesi gerekirse, projenin gerçekleştirilmesi planlanan alana keşif için firma personelleri gönderilmektedir. Söz konusu bu personelleri, gerekli incelemeleri yaptıktan sonra firma bünyesinde bulunan araç modelleri değerlendirilerek bir seçim yapılmaktadır. Ev taşımasında nelere dikkat edilmeli listesinde yer alan tüm maddeler harfiyen uygulanmakta ve müşteri memnuniyeti maksimum bir şekilde sağlanmaktadır.

Ekonomik Bir Fiyat İle Hizmet Almak

 Belki de ev taşımasında nelere dikkat edilmeli, edilmesi gereken kurallar listenin en önemli maddelerinden biri olan ücret konusu, tüm bireylerin detaylı bir şekilde araştırdığı bir nokta olarak da değerlendirilmektedir. Tabiî ki siz taşınanlarımızın taşınmadan önce her konuda araştırma yapmak en tabii hakkıdır. Biz Bahçelievler evden eve nakliyat firması olarak kaliteden ve dürüstlükten taviz vermeden gerçekleştirdiğimiz tüm işleri, yapabildiğimizce en hesaplı şekilde yapıyoruz.  Müşteri memnuniyetini sağlamak ve iş potansiyelini arttırmak için ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Bahçelievler ev taşıma firması, geri ödeme noktasında da taksitlendirme gibi kolaylıklar sunmaktadır. Ayrıca uzun veya kısa yolculuklar üzerinde net yüzde 55’lere varan indirimler yapılmaktadır. Bu sayede aile bütçenize destek olunmaktadır ve nakliyat işlemleri sırasında dikkat edilmesi gereken kurallar listesinin eksiksiz bir şekilde uygulanması sağlanmaktadır.

Sağlıklı bir taşımacılık hizmeti sunan Bahçelievler nakliye firması ile iletişime geçerek istediğiniz adreslere araç gönderilmesini sağlayabilir ve yeni düzeninize kısa bir süre içerisinde kavuşabilirsiniz. Ayrıca firma günün her saati aktif bir şekilde hizmet vermektedir. 

Eşsiz Bir Fiyat Teklifi İçin:  0531 845 5134

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0531 845 5134
× 0531 845 5134